Anketlerinizi online hazırlayın ve yönetin.

Anket formlarının web üzerinden hazırlandığı, dönemsel veya anlık anketlerin online olarak yönetildiği ve raporlandığı anket ve araştırma yönetim sistemi.

AnketEvi

Kurum içi veya kurum dışı her tip araştırmayı oluşturulan anket formları aracılığı ile internet üzerinden yapılmasını, toplanan verilerin internet üzerinden analiz edilmesini, raporlanmasını ve yıldan yıla karşılaştırma yapılmasını sağlayan modüldür. Yıllık düzenli olarak yapılan araştırmalar için kullanılmakla beraber anlık bilgi ve analiz ihtiyaçları doğrultusunda da rahatlıkla anket formları oluşturularak oluşturulan örneklem listeleri ile paylaşılabilmektedir.

Müşterilerimizin
Görüşleri

E. Zümrüt Erdem Özberk

TalentPayroll ile iş birliği yaparak Teknik Bordro süreçlerimizde dış kaynak hizmeti almaya karar verdik. Bizler için en düşündürücü ve endişe verici konu geçiş süreciydi ancak firma yetkililerinin verdiği destek ve özverili çalışmaları sayesinde bu süreci tahmin ettiğimizden çok daha kısa bir sürede ve hatasız olarak tamamladık, bu konuda tekrar kendilerine teşekkür etmek isterim. TalentPayroll’u tercih ederek sadece Teknik Bordro Danı......

- E. Zümrüt Erdem Özberk
Dem İlaç

Tüm Görüşler